PRİZMA PLATE

Kullanmakta olduğunuz CtcP sistemleri ile ilgili kalıplarımızı kullanımınıza sunmuş bulunmaktayız.

PRİZMA PLATE kalıpları ile aşağıdaki sorunları aşacağınızı iddia ediyoruz:

*Kalıpların tutarsız emaye yapısından dolayı yaşanan nokta kayıpları ve/veya kalıbın açılma sorunu.

PRIZMA PLATE hassas emaye ile %1 nokta da dahil olmak üzere gerçek baskı değeri yakalamanıza destek olur. üstelik bu tram noktaları bugüne kadar görmediğiniz şekilde keskin ve nettir.

*Lazer ışınına karşı yeterli duyarlıkta olmamasından dolayı, banyo kimyasalı zoru ile açılan kalıpların baskıya dayanıksızlık sorunu.

PRIZMA PLATE uluslararası standartlara uygun kalitede alüminyum üzerine kaliteli emülsiyonu son teknoloji ile işleyerek baskıda canlılık ve boyada tasarruf yapmanızı sağlar.

*Değişik zamanlarda ve/veya kalınlık ve boylardaki kalıplar arasında lazer ışınlarına farklı duyarlıklar gösteren kalıplardan dolayı kalite standardını sağlama sorunu.

PRIZMA PLATE yüksek teknoloji üretimiile kalıpların boylarında ve/veya kalınlıklarında daima aynı kaliteyi sunmasından dolayı kalite standardınızı kolaylaştırır.

*Yüksek lazer gücü gerektiren kalıplardan dolayı lazerin ömrünün kısalması sorunu.

PRIZMA PLATE diğer kalıplara göre &20-%50 daha düşük lazer gücü kullanımı ile lazer ömrünü 2 katına kadar uzatır.

Yukarıda bir kısım özelliklerden bahsettiğimiz kalıplarımız, rakiplerinden daha fazla üretim maliyetine sahip olmasına rağmen, firmamız PRIZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SAN. VE TİC. A.Ş.'nin üretici ile yaptığı özel anlaşmaya uygun rakamlarla kullanımınıza sunulmuştur.